«KYIV FASHION EDUCATE 2012» виправдав свої можливості на оцінку «П’ЯТЬ»!

11-14 вересня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся найбільший в Україні міжнародний Фестиваль стилю «Kyiv Fashion 2012». Фестиваль представив все різноманіття ринку легкої та текстильної промисловості та показав перспективи розвитку даної галузі в Україні. Загальна кількість учасників склало близько 400 компаній на виставковій площі понад 14 тис. кв.м. Виставкові стенди Франції, Туреччини та Китаю були представлені національними експозиціями, зокрема експозиція Франції була організована за підтримки Федерації Pret-a-Porter Франції.

Приємно відмітити що у програмі фестивалю помітне місце займав спільний виставковий проект «KYIV FASHION EDUCATE», який започаткували організатор фестивалю «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» (КМКЯ) та Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД):

На виставковому стенді КНУТД відвідувачі мали можливість ознайомитись з умовами вступу до університету, отримати необхідну інформацію щодо працевлаштування студентів на виробничих підприємствах, побачити видовищну експозицію «Костюмотеки: «Костюми для кіно 40х і 50х років. Декоративні елементи та аксесуари костюму».

Ділову програму KYIV FASHION EDUCATE склали ряд семінарів «Сучасні технології в індустрії моди» від викладачів КНУТД..
«Художньо-конструктивні аспекти проектування видовищного костюму».
Дорохина М.В.– доцент кафедри художнього моделювання костюма КНУТД.

«Сучасні клейові дублюючі матеріали для одягу. Нові технології».
Захарова І.С. – старший викладач кафедри дизайну КНУТД.

«Некласичні методи моделювання складних об'ємних форм одягу: поради дизайнера-конструктора». Суворова О.К. – к.е.н., зав. кафедрою дизайну КНУТД.

Також був проведений круглий стіл: «Перспективи співробітництва між навчальними закладами сфери індустрії моди», на якому були присутні директори та представники навчальних закладів України: Одеського технічного коледжу, Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну, Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Луганського вищого професійного училища сфери послуг, Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Запорізького коледжу технологій та дизайну, Чернігівського промислово–технічного коледжу, Богуславського вищого професійного училища сфери послуг, коледжу КНУТД  та факультету ринкових, інформаційних та інноваційних технологій КНУТД (м. Черкаси).

Круглий стіл вели: декан факультету дизайн КНУТД, професор, доктор технічних наук Колосніченко М.В; декан факультету технологій та сервісу, кандидат технічних наук, професор Зубкова Л.І.; провідний фахівець відділу маркетингових технологій КНУТД, к.т.н. Овчарек В.Є.; заступник директора Інституту довузівської, прискореної, індивідуальної підготовки, к.т.н. Манойленко О.П.

На круглому столі присутні обговорили форми співпраці між навчальними закладами та визначили графік співпраці на 2012/2013 роки.

 

 

 

 

Також проект «KYIV FASHION EDUCATE» представив експозицію конкурсів студентських робіт за такими номінаціями:
«Рекламний плакат виставки  KYIV FASHION EDUCATE».


«Промо-костюм». (Ескізи та фото одягу експонента: костюм для промо-акцій, костюм стендиста).


Але самою видовищною частиною проекту «KYIV FASHION EDUCATE» стала «Експрес-Ательє»,  у якому студенти КНУТД під керівництвом викладачів на протязі фестивалю створювали одяг на технологічному обладнанні партнера проекту, компанії «Ротонді-Укр» та потім продемонстрували моделі на подіумі «KyivFashion». До зустрічі у наступному році на проекті «KYIV FASHION EDUCATE 2013»!