Всеукраїнський З’їзд легкої промисловості

Всеукраїнське об’єднання роботодавців легкої промисловостіУкраїнська асоціація підприємств легкої промисловості спільно з Всеукраїнським об’єднанням роботодавців легкої промисловості (УКРЛЕГПРОМ) напередодні професійного свята – Дня працівників легкої промисловості 4 червня 2013 року скликає Всеукраїнський З’їзд легкої промисловості.

Мета З’їзду – обговорення стану та перспектив розвитку вітчизняного виробництва товарів легкої промисловості, прийняття невідкладних заходів по захисту вітчизняного виробника, створення рівних конкурентних умов та збільшення частки вітчизняної продукції на українському ринку.

Для участі у з'їзді запрошуються: керівники підприємств легкої промисловості, профільних навчальних закладів, керівники центральних органів виконавчої влади з питань податкової та митної політики, освіти та науки, економіки, праці та соціальної політики, обласних державних адміністрацій та Народні депутати України. Запрошуються також представники ЗМІ.

Місце проведення:

м. Київ, вул. Немировича–Данченка, 2,
Київський національний університет технологій та дизайну,
4-й поверх, актовий зал.

Початок роботи: 04 червня об 11 годині.

Порядок денний буде надіслано додатково.

Про участь у з'їзді просимо повідомити до 24 травня 2013 року за тел.:

(044) 528-14-24, 529-72-32 або
e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .